Aktualizacja:
28-11-2006
 
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
-- 2002 --
WRZESIEŃ

12 września: Spotkanie wolontariuszy biorących udział w programie "Starszy Brat, starsza Siostra,

28 września: Udział w festiwalu piosenki religijnej uwieńczony wyróżnienie

PAŹDZIERNIK

5 października: Spotkanie powakacyjne "Jak miło jest wspominać wspólnie przeżyte chwile".

GRUDZIEŃ

4 grudnia: Obchodziliśmy światowy dzień WOLONTARIUSZA; wyrażaliśmy wdzięczność wolontariuszom przygotowywane ozdób świątecznych, życzeń,

14 grudnia: Wielkie przedświąteczne sprzątanie - akcja woluntariuszy i gimnazjalistów,

15 grudnia: Jarmark Świąteczny w Centrum Kulturalnym w Przemyślu; gdzie zostały zaprezentowaliśmy prace wykonane przez dzieci, wolontariuszy. Prace były piękne i cieszyły powodzeniem u osób odwiedzających jarmark,

24 grudnia: Dzień wigilii, Dzieci i młodzież przedstawiły opowieść wigilijną po której zasiedliśmy do wigilijnego stołu łamiąc się opłatkiem i śpiewając kolędy,

-- 2003 --
STYCZEŃ

11 stycznia: Rajd sylwestrowy (młodzież gimnazjalna i wolontariusze) Przemyśl Rybotycze przez Kopystańkę

22 stycznia: w Radymnie i 24 stycznia(w Przemyślu) Spotkanie kolędowo - jasełkowe z udziałem ks. Arcybiskupa i P. Prezydenta

27 styczeń- 8 luty: Obie świetlice organizowały ZIMOWISKO dla dzieci pragnących w sposób aktywny i twórczy spędzić czas wolny.

LUTY

1 luty: Tradycyjna duszpasterska kolęda, na którą przybył ks. Proboszcz naszej parafii, a jednocześnie w tym dniu przypadła 10 rocznica rozpoczęcia naszej praktycznej pracy z dziećmi,

8 luty: Rajd po okolicach Przemyśla: Zielonka - Kruhel Wielki - Prałkowce (dla grupy młodszej).

MARZEC

1 marca: Bal przebierańców - zakończenie karnawału. Bal obfitował w różnorodne konkursy i zabawy. Jury wyróżniło dzieci za oryginalność i włożoną pracę w wykonanie stroju.

15 marca: Grupa rajdowa doskonaliła umiejętności przewodnika po mieście Przemyśl.

20 marca: Udział obu świetlic w XIII Przeglądzie Piosenki Dziecięcej, który zaowocował wyróżnieniem dla Świetlicy w Przemyślu.

21 marca: Powitanie wiosny - tradycyjne topienie Marzanny w Sanie.

Przez cały miesiąc w każdy piątek grupa dzieci uczestniczyła w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

KWIECIEŃ

5 i 14 kwietnia: Przed budynkiem Świetlicy w Przemyślu sprzedawaliśmy własnoręcznie wykonane kartki i ozdoby świąteczne.

10 kwietnia: Spotkanie wolontariuszy z o. Leonem Knabitem - mnichem benedyktyńskim.

12 kwietnia: Kiermasz Wielkanocny w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Tradycyjnie wystawiliśmy prace wykonane przez dzieci i wolontariuszy (szczególną uwagę przyciągnął upieczony przez dzieci Baranek Wielkanocny).

14-16 kwietnia: Wielkie przed świąteczne sprzątanie i dekorowanie pomieszczeń Świetlicy.

Spotkanie świąteczne; przygotowanie kiermaszu ozdób; wystawa w Centrum Kulturalnym; Udział w Przeglądzie piosenki dziecięcej "Śpiewaj razem z nami " - eliminacje w Przemyślu i Jarosławiu.

MAJ

Tradycyjna majówka w Radymnie, świętowanie Dnia matki, rajdy, ogniska; Udział konkursie plastycznym organizowanym min. przez Centrum Metodyczne w Przemyślu.

CZERWIEC

Wycieczki, rajdy , 30 czerwca uroczyste podsumowanie 10 lecia działań i osiągnięć świetlicy Wzrastanie w Przemyślu.

LIPIEC

Akcja wakacyjna: "Radosne i twórcze wakacje".

Współorganizacja razem z Urzędem Miejskim w Festynu Bezpieczne wakacje na Zamku Kazimierzowskim ( prowadzenie oddziaływań animacyjnych dla dzieci i występ zespołu muzycznego Wzrastanie).

SIERPIEŃ

Czynny udział w Wincentiadzie prowadzenie bloku zajęć dla dzieci oraz promocja pozytywnych wartości poprzez śpiew, występ wokalno-muzyczny.